Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Janowcu Wielkopolskim

Kolorowy pasek

Skład Osobowy Organów Jednostek Pomocniczych Gminy Janowiec Wielkopolski

WYKAZ SOŁTYSÓW I RAD SOŁECKICH

 

LP.

SOŁECTWO

IMIĘ I NAZWISKO SOŁTYSA

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ

1.

BIELAWY

 Kapczyński Tadeusz

Będzitko Marek

Woźniak Jacek

Woźniak Stanisław

Zygaj Henryk

 2.

 BRUDZYŃ

 Pawlak Włodzimierz

Juszczak Elżbieta

 Kapuścińska Justyna

Zaworski Maciej

Zbylut Joanna

3.

CHRZANOWO

 Szymańska Krystyna

Cisłak Grażyna

Jankowski Marcin

Krzesińska  Genowefa

Krzesiński Jarosław

 4.

 FLANTROWO

 Lisiecki Marcin

Daniel Ryszard

Mazalon Barbara

Pawlak Danuta

Pietraszak Maciej

5.

GĄCZ

Kufera Irena

Bergmann Wioletta

Kosecka Dorota

Melcer Wiesław

Płontka Arkadiusz

6.

 JANOWIEC - WIEŚ

 Miszczuk Jerzy

Michałek Sławomir

Orłowska  Agnieszka

Wiśniewski Zenon

 7.

 JUNCEWO

 Kusz Marek

Jarmuż Marta

Kapłoński Sławomir

Mnichowski Marek

Nowaczyk Roman

 8.

 KOŁDRĄB

 Zieliński Paweł

Chmielewski Krzysztof

Guziołek Magdalena

Litwin Barbara

 9.

 LASKOWO

 Ośmiana Krzysztof

Błaszczyński Roman

Linder Alina

Próchniak Tomasz

Szudarski Waldemar

Zabłocki Kazimierz

10.

MINISZEWO

Płontka Elżbieta

Meller Roman

Wojtczak Andrzej

Zwolenkiewicz Adam

 11.

 OBIECANOWO

 Zaborowski Radosław

Grześkowiak Marcin

Prus Florian

Waleriańczyk Fabian

 12.

 OŚNO

 Janas Grzegorz

Pilecki Bartosz

Pińska Barbara

Szulc Stanisław

Zacharko Krzysztof

 13.

 POSŁUGOWO

 Krygier Agnieszka

Głowska Sylwia

Kuster Stanisław

Reckziegel Anna

14.

SARBINOWO DRUGIE

Polus Barbara

Brzeźniak Maria

Danelska Justyna

Nowak Arkadiusz

Papierski Paweł

 15.

 ŚWIĄTKOWO

 Rusiewicz Teresa

Jędrzejczak Renata

Kuntowska Agnieszka

Rumel  Przemysław

Rymer Włodzimierz

 16.

 TONOWO

 Tekiela Marzena

Dobrzykowski Krzysztof Grubich Maria

Kędziora Wiesława

Kuras Jacek

Pejka Dariusz

 17.

 WEŁNA

 Siadak Alojzy

Głowacki Patryk

Kordziński Andrzej

Wiciński Jacek

 18.

 WŁOSZANOWO

 Stefański Marek

Dąbrowski Andrzej

Kosińska Teresa

Skowrońska Irena

Zamiar Anna

19.

WYBRANOWO

 Zielińska Katarzyna

Duszyński Piotr

Jakubik Alicja

Mróz Andrzej

Nowak Andrzej

Piosik Maria

 20.

 ZRAZIM

 Kosicka Elżbieta

Cholewiński Przemysław

Pejka Monika

Rucińska Anna

Szrajber- Szafrańska Urszula

 21.

 ŻERNIKI

 Warkoczewski Wojciech

Bober Łukasz

Janiszewski Roman

Kosiński Artur

Woźniak Marcin

22.

 ŻUŻOŁY

 Galij Stanisław

Bąk Ewa

Duda Lidia

Wicińska Marlena

 

 

Metadane

Źródło informacji:Łukasz Maciejewski
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Łukasz Maciejewski
Data wprowadzenia:2015-07-30 09:50:43
Opublikował:Łukasz Maciejewski
Data publikacji:2015-07-30 10:02:10
Ostatnia zmiana:2020-07-24 10:15:39
Ilość wyświetleń:4799

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij